Systemy I Technique Bukmacherskie Jak Obstawiać Systemem

Systemy I Technique Bukmacherskie Jak Obstawiać Systemem?

Poradnik Typera Co Należy Wiedzieć O Obstawianiu I Actually Zakładach?

Jest bardzo podobny do gry stawką płaską, jednak?e główna różnica polega na tym, że cały czas obstawia się nie konkretną kwotę, a procent naszego bankrolla. Innymi słowy, jeśli decydujemy się grać za 5 procent, to be able to stawkę każdego kolejnego zakładu musimy obliczać na nowo z sumy, którą dysponujemy. Jeśli wygramy i actually na naszym koncie znajdzie się przykładowo 110 zł, następny zakład obstawimy za 5, 5 zł. Jeśli przegramy i zostanie nam 95 zł, to five procent z tej kwoty wynosi four, 75 zł.

Ktoś może uznać, że dany mecz jest gwarantem wielu goli, imitatore że bukmacher zaproponował na konkretne overy bardzo wysokie zajecia z. Wartościowy zakład, który ma wspomniane powyżej powiązanie z systemem Kelly’ego. O takim przypadku mówimy watts sytuacji, kiedy kurs proponowany przez bukmachera jest wyższy niż w rzeczywistości powinien być. Innymi słowy bukmacher daje komuś mniejsze szanse na zwycięstwo, niż faktycznie posiada. Taka okazja jest dla typerów wprost wymarzona, zatem że w normalnej sytuacji… powinniśmy za trafienie takiego zakładu zarobić mniej pieniędzy.

Co Wpływa Na Wysokość Marży Bukmachera?

Warto o tym pamiętać, szacując swoją rzeczywistą wygraną z . kuponów. Zawodowi typerzy bukmacherscy to w pewnym sensie także doradcy sportowi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą podzielić się wiedzą, jak najlepiej obstawiać, aby wygrać. Nie oznacza in order to, że każdy profesjonalny typer nigdy się nie myli, sports activity bywa nieprzewidywalny i actually nie zawsze możliwa jest wygrana.

 • Polska wersja zakłada wygraną watts zakresie kierowanym „na zewnątrz”, z kolei podstawowa wersja obraca się „do środka” – np.
 • Ma to oczywiście fatalne skutki dla zdrowia i jest jednym z objawów wyj?tkowo silnego uzależnienia od” “raffgier hazardowych.
 • Rynki z największą skutecznością in order to „1×2”, liczba żółtych kartek, liczba spalonych, liczba fauli.
 • Na łamach tego bloga będę stale przedstawiać różne rodzaje systemów i strategii.
 • Nie brakuje również zakładów na najważniejsze wydarzenia i starcia w wielu mniej popularnych dyscyplinach.
 • Ta strategia jest skuteczna tylko wówczas, gdy bezbramkowy remis utrzymuje się wystarczająco długo.

Zakład parlay polega na połączeniu wielu indywidualnych zakładów w jeden kupon. Zakłady Parlay oferują wyższe potencjalne wypłaty, ale także wiążą się z większym ryzykiem ze względu na wymóg, aby wszystkie zakłady zakończyły się sukcesem. Możesz kombinować zakłady oraz tworzyć kupony eksperckie uzyskując z niektórych cashout lub x2 szansę mostbet.

Flat Wagering – System Bukmacherski Stawki Płaskiej

Znak minus (-) pokazuje, ile musisz postawić, aby wygrać 100 bucks. Obejmuje dwie względnie więcej stron, które zgadzają się company do zakładu em to, czy określony wynik nastąpi, czy nie. Stawiana jest pewna ilość pieniędzy (lub innych wartościowych aktywów), a „transakcja” zwykle wiąże się z kursami. Strona lub strony, które po zakończeniu wydarzenia” “(zwykle meczu sportowego) okażą się prawidłowe, wygrywa zakład.

 • Bukmacherskie zakłady sportowe w Polsce są regulowane ustawą hazardową.
 • Przegrane kupony są wpisane w 10 fach, natomiast tym co odróżnia najlepszych typerów na rynku od początkujących graczy jest umiejętność uczenia się na swoich błędach.
 • Jeśli masz dość zakładów z kumplami o piwo we chcesz zacząć stawiać pieniądze na najważniejsze wydarzenia sportowe, kulturalne czy społeczne, carry out akcji wkraczają zakłady bukmacherskie.
 • Dodatkowo problematyczne bywa ustalenie tego, gdzie szukać remisów.
 • System bukmacherski oparty em progresji pozytywnej pozwala zmaksymalizować zyski, light beer jednocześnie utrzymuje sincero nawet i zwiększa straty po przegranym zakładzie.

Jego główną zaletą jest maksymalizacja zysku, to znaczy, że jeśli będziemy regularnie trafiać nasze kupony, możemy zarobić mnóstwo pieniędzy. Problem w tym, że trzeba wykazać się ogromną skutecznością, bo odrabianie strat keineswegs jest tu tak oczywiste, jak oughout Martingale’a. Dlatego method Paroli wydatnie utrudnia wyjście „spod kreski” i wielu doświadczonych graczy raczej omija tę strategię.

Jak Obstawiać Na Sts, Czyli Jak Postawić Kupon

Czy istnieją gotowe systemy bukmacherskie, z których można skorzystać? Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby obstawiać mecze systemem! Obstawiaj zakłady bukmacherskie z rozwagą, wspieramy odpowiedzialny risk, obstawianie zakładów sportowych dozwolone jest dla osób posiadających powyżej 18 lat. Na stronach spryciarz. possuindo nie ma możliwości typowania zakładów za pieniądze. Serwis mother charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. Typowanie zakładów sportowych stało się popularnym sposobem dorabiania do domowego budżetu.

 • Aby zarejestrować się na stronie Unibet, wystarczy kliknąć przycisk „Zarejestruj się” i uzupełnić wymagane informacje w formularzu”” ““rejestracyjnym.
 • Z Twoich wygranych zakładów mogą zatrzymać lo 5%, aby zapłacić podatki/opłaty w Twoim imieniu.
 • Nie oznacza to jednak, że powinieneś angażować się w nielegalne zakłady sportowe, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpadniesz w kłopoty.
 • Każdy marzy o scenariuszu, w którym wszystko od razu się udaje, alcohol trzeba być świadomym, że czasem po dokonaniu pierwszej wpłaty trzeba dorzucić coś jeszcze.
 • W Polsce podczas gry zakładów online możesz tworzyć kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe.

Zupełnie za darmo możecie typować mecze, jedyne czego oczekujemy, in order to rejestracji w naszym serwisie oraz regularnego typowania. Jeśli będziesz wystarczająco dobrze przewidywał wyniki wskazanych meczów, to na koniec możesz na dodatek liczyć na ciekawą nagrodę. A co najlepsze, sam konkurs jest dostępny codziennie – każdego dnia pojawiają się nowe mecze do wytypowania. Nasza liga typerska nie będzie miała przed Tobą tajemnic, jeśli sprawdzisz dokładnie nasz szczegółowy opis tych rozgrywek mostbet aplikacja.

Jak Zacząć Obstawiać Zakłady Sportowe Online?

Oferta bukmachera Fortuny na zakłady sportowe nie ustępuje temu, co znajdziesz watts STS. Fortuna posiada równie bogatą ofertę na sport – w trybie przedmeczowym i “na zywo”. To operator, który długie lata kojarzony jest z rynkiem zakładów bukmacherskich.

Zdolności matematyczne są mile widziane, light beer nawet grono doświadczonych graczy nie zawsze opiera się wy??cznie na cyfrach, choć są one pomocne. System obstawiania zawsze opiera się mhh rachunku prawdopodobieństwa, the zadaniem gracza” “jest sprawienie, żeby prawdopodobieństwo wygranego zakładu było jak najbliższe stu procentom. Dotychczas przedstawione systemy bukmacherskie tyczą się obstawiania prematch, czyli przed rozpoczęciem spotkań, pojedynków lub wyścigów. To zdecydowanie najpopularniejsza forma zakładów bukmacherskich. Jednakże nie und nimmer jest ona jedyną, bo wielu graczy decyduje się także na zdecydowanie dynamiczniejsze granie na żywo. Na tle pozostałych systemów stawkowania system modulowany jest wyj?tkowo prosty.

Typowanie Koszykówki

To niemożliwe, a new grając w ten sposób na pewno wyzerujecie swój depozyt. Analiza zakładów sportowych wymaga cierpliwości, wiedzy i umiejętności analitycznych. U wszystkich bukmacherów możesz zastosować nasz specjalny kod LEGALSPORT.

 • Jeśli wygramy i na naszym koncie znajdzie się przykładowo 110 zł, następny zakład obstawimy za 5, 5 zł.
 • Co więcej, ci bukmacherzy wykraczają poza to, oferując specjalne funkcje, tego rodzaju jak zakłady na żywo, ulepszone zajecia z, narzędzia do tworzenia zakładów lub nice wirtualne.
 • Odebrać można procuring perform wysokiej kwoty” “1300 PLN, a new także podwojenie pierwszego depozytu do wartości two hundred PLN.
 • Posłużmy się przykładem meczu piłki nożnej pomiędzy Dallas Cowboys i Washington Commanders, w którym suma punktów wynosi 48, a kurs dla obu stron wynosi -110.
 • W tej strategii obstawiania będziesz” “obstawiał 15 razy unces rzędu (dokładny przewodnik po 15 zakładach z rzędu znajduje się tutaj).

Kiedy już jesteś na wybranej przez siebie stronie, kliknij mhh game oraz em interesujące Cię wydarzenie mostbet app. W przypadku internetowych bukmacherów sytuacja wygląda podobnie. Po prostu przejdź do strony z zakładami, znajdź grę, na którą chcesz postawić, wybierz zakład lub drużynę, możesz też zaznaczyć ragam obok nich, a następnie wpisać kwotę, którą chcesz postawić. Oczywiście będziesz musiał upewnić się, że platforma obsługuje metodę płatności, z której zamierzasz korzystać, lub przełączyć się na jedną z obsługiwanych metod. Po złożeniu zakładu zostaniesz przeniesiony do ekranu potwierdzenia, gdzie musisz zweryfikować zakład, a pieniądze zostaną pobrane z Twojego konta.

Test Systemu Czytelnika: 15 Zakładów Z Rzędu

Unikaj impulsywnych reakcji lub radykalnych zmian w strategii obstawiania. Zamiast tego, zastosuj systematyczne podejście, oparte na analizach, statystykach i własnym doświadczeniu. Obstawianie sportowe może być hurtownią emocji – euforią po wygranym zakładzie, a także” “frustracją i złością po przegranej. Opanowanie emocji pozwoli Ci podejmować bardziej racjonalne i actually przemyślane decyzje obstawiania. Na przykład amerykańscy gracze sportowi keineswegs mogą korzystać z . e-portfeli, tego rodzaju jak PayPal, Skrill lub Neteller. Jeśli jednak postawisz zakład o wartości 20 USD, zwrot wyniesie 44 USD (zysk w wysokości twenty-four USD).

Ale istnieje kilka skutecznych strategii, które możesz wypróbować. Na przykład, warto skupić się na obszarze, watts którym masz szczególne doświadczenie i wiedzę. Możesz również stworzyć system zakładów oparty na analizie statystyk i trendów, albo wykorzystać rachunek prawdopodobieństwa przy podejmowaniu decyzji. Najczęściej obstawianą dyscypliną sportową jest piłka nożna. Oferuje ona bogatą ofertę zakładów bukmacherskich i przyciąga największą liczbę kibiców.

Sts Yak Grać Systemem?

To że korzystanie z tego typu rozrywki musi być robione u operatorów z licencję Ministerstwa Finansów. Bukmacherskie zakłady sportowe mają obowiązek spełnienia szeregu warunków, żeby otrzymać odpowiednią koncesję. Dopiero, kiedy bukmacher uzyska licencję, to może mhh polskim rynku oferować zakłady sportowe.

 • W sporcie określa się tym mianem zespół, który jest skazywany na pożarcie t danym meczu, mhh ewidentną, wysoką porażkę.
 • To operator, który długie lata kojarzony jest z rynkiem zakładów bukmacherskich.
 • „Azjany” natomiast dają graczom dużo więcej opcji, choć niektórzy twierdzą, że jest in order to zbędne skomplikowanie.
 • Jeśli stale grasz u bukmachera, musisz się liczyć z przegranymi.
 • Ewentualnie za minimalną kwotę, której utraty nie będziesz żałował.

Niestety, młody bukmacher nie und nimmer ustrzegł się też kilku mniejszych albo większych wpadek. Strona internetowa nie należy do najwygodniejszych watts obsłudze, zaś aplikacja mobilna nie jest najbardziej intuicyjna. Do tego dochodzi brak streamingu z meczów, a także dość wąska oferta na dyscypliny inne, niż piłka nożna. Warto przymknąć oko mhh kilka niedociągnięć tej firmy i dać mu szansę. Szczególnie, jeśli chcesz wygodnie i szybko obstawiać zakłady mobilne – to nasz faworyt w kontekście aplikacji mobilnej. Są so as to pewne typy dnia dzięki którym zwiększa się szansa mhh wygranie pieniędzy.

Oferta Zakładów Bukmacherskich Betcris

To pozwala nam zachować racjonalność i podejmować analityczne decyzje. Planowanie typów bukmacherskich jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w typowaniu zakładów online. Wiedza o obstawianej dyscyplinie sportowej oraz rachunek prawdopodobieństwa są niezbędne do podejmowania trafnych decyzji. Skupienie się na pewnej kategorii sportowej pomaga nam skoncentrować się em analizie i wykorzystaniu naszej wiedzy specjalistycznej. Staramy się ciekawie i z humorem przedstawiać wydarzenie sportowe i łączyć je z wygranymi w zakładach bukmacherskich.

Dlatego warto skorzystać z dostępnych aplikacji mobilnych, aby ułatwić sobie proces typowania. Warto pamiętać, że obstawianie zakładów bukmacherskich wiąże się unces losowością i nie ma pewnych wygranych. Proces typowania wymaga cierpliwości, analizy i logicznego podejścia. Nie można polegać wyłącznie na emocjach, przeczuciach czy wróżbach.

Jak Wygrywać Zakłady Sportowe – Poradnik Eksperta

Betclic oferuje zakłady na najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, ale także na mniej znane dyscypliny, grunzochse boks czy szachy. Ten drugi to be able to legalny bukmacher, który od wielu bekv?m przyjmuje zakłady sportowe. Lotto na rynku zakładów sportowych nie und nimmer działa, bo in order to operator, który skupia się przede wszystkim na grach liczbowych i zdrapkach. Lotto jest własnością Totalizatora Sportowego i organizuje regularnie losowanie liczbowe, w którym można nawet kilka milionów złotych.

Popularny Fibonacci należy do grupy łączącej systemy bukmacherskie progresji. Mówiąc krótko, progresja ta zakłada, że po każdej porażce następuje zwiększenie stawki zakładu, aż carry out przypadku wygranej. W przypadku Fibonacciego operuje się na modelu kojarzonym zapewne przez większość z czasów… szkolnych.

Graj Z Głową

Jednak należy pamiętać, że taka działalność jest nielegalna i actually niewskazana. Monitorowanie kursów bukmacherskich jest nieodłączną częścią procesu typowania zakładów sportowych. Kursy mogą szybko się zmieniać, dlatego ważne jest, aby być na bieżąco we podejmować decyzje watts oparciu o najbardziej aktualne informacje. Dzięki temu można znaleźć okazje i korzystne” “warunki do zawierania zakładów. Początkujący gracze często myślą, że obstawianie zakładów bukmacherskich przyniesie im szybki zysk. To wyobrażenie um szybkim zarobku może prowadzić do wielu błędów.

Wśród innych popularnych dyscyplin sportowych, które są często obstawiane, można wymienić koszykówkę, tenis, siatkówkę i hokej na lodzie. Typowanie zakładów sportowych jest legalne, pod warunkiem, że obstawiasz u bukmachera posiadającego licencję na obrót zakładami wzajemnymi. Ważne jest, aby unikać nielegalnych bukmacherów, którzy działają bez wymaganych zezwoleń, ponieważ korzystanie z ich usług może prowadzić perform poważnych konsekwencji prawnych. Wykorzystaliśmy ofertę kursową od najpopularniejszego buka w Polsce – STS Zakłady Bukmacherskie.” “[newline]Wszystkie kursy po kliknięciu automatycznie przenoszą się na podgląd po prawej stronie, tym samym tworząc szkic kuponu. Wystarczy wybrać stawkę, a następnie wcisnąć przycisk z . potencjalną wygraną. Jest to zazwyczaj ciąg liter, za pomocą którego odblokujesz maksymalne profity na koncie na start przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

System Paroli – Obstawianie Do Oporu

Gracz zakłada się z bukmacherem u jakieś zdarzenie, the następnie gra określoną stawkę. Kiedy mecz rozstrzygnie się zgodnie z jego typami – wygrywa, jeśli wynik będzie inny niż przewidział – przegrywa. Kolejną strategią, która może przynieść wyższe wygrane, są specjalne boosty em wybrane wydarzenia sportowe. Bukmacherzy czasami oferują podwyższone kursy em zwycięstwa drużyn lub zawodników o dużym prawdopodobieństwie przegranej. Gracze powinni śledzić lo promocje bukmacherskie i korzystać z nich, aby obstawiać zakłady po atrakcyjnych kursach.

 • Legalni bukmacherzy, tak jak LV BET, oferują aplikacje mobilne, które ułatwiają typowanie zakładów sportowych i śledzenie wyników.
 • W five sposób możesz wypróbować kilka różnych strategii naraz, a następnie wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.
 • Zakłady em przyszłość obejmują przewidywanie wyniku sezonu albo turnieju z dużym wyprzedzeniem.” “[newline]Na przykład możesz postawić na drużynę, która Twoim zdaniem wygra Super Bowl przed rozpoczęciem sezonu NATIONAL FOOTBALL LEAGUE.
 • Marża sprawia, że zajecia z bukmacherskie są trochę wyższe niż matematycznie obliczone prawdopodobieństwo.

Dodatkowo problematyczne bywa ustalenie tego, gdzie szukać remisów. Wybrana drużyna może notować długą serię bez podziału punktów, a skakanie pomiędzy zespołami czy ligami niesie ogromne ryzyko utraty kontroli nad progresją. Rejestrując się na stronie bukmachera internetowego i wpłacając swój pierwszy depozyt gracz planuje zazwyczaj błyskawiczne pomnożenie swojego kapitału i wypłatę wygranych środków na konto bankowe. Jak to jednak często t życiu bywa, plany to jedno, a new rzeczywistość drugie. Warto” “także korzystać z with regard to bukmacherskich, gdzie można znaleźć cenne informacje i dyskutować unces innymi typerami.

Co Najlepiej Obstawiać U Bukmachera – Najpopularniejsze Dyscypliny Sportowe

W rezultacie strona przegrywająca jest zobowiązana do zapewnienia wypłaty. Niektóre unces nich mogą oferować karty do zakładów/karty Parlay, w których możesz wybrać par? gier i wygrać większą wypłatę niż w przypadku postawienia zakładu na pojedynczy mecz. Jednak te karty zwykle służą bukmacherom, ponieważ wszystkie polecane gry Aby wygrać, musisz mieć dokładnie taki wynik, jaki jest przewidziany na karcie.

 • Bukmacher STS oferuje swoim klientom założenie konta reward w postaci freebetu 25 złotych.
 • Jeśli jednak postawisz na Drużynę A, oznacza to, że zdobędziesz 3 punkty, a to z kolei oznacza, że ​​wygrasz, jeśli Drużynie A uda się wygrać mecz albo jeśli przegra wy??cznie 1 lub 2 punktami.
 • Innymi słowy, jeśli zaczęliśmy od something like 20 zł, potem gramy za 40 zł, potem za 60, 80 itd.
 • Zakłady sportowe nie są najłatwiejszym kawałkiem chleba pod słońcem i doskonale wie o tym każdy z Was, kto chociaż przez moment spróbował wziąć się za bary z bukmacherem internetowym.
 • Zakłady sportowe to popularna forma rozrywki i actually możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy na ulubionych drużynach.
 • Wy o tym już wiecie i macie szansę uniknąć takiego scenariusza.

Warto pochylić się również nad zagadnieniem, jakim jest bezpieczny kupon STS. Taką opcję zaznaczyć możesz, gdy obstawiasz bardziej rozbudowane kupony AKO. Wówczas bukmacher „ubezpiecza” Twoje zagranie na wypadek jednego przegranego zakładu. Nie powoduje about wtedy przegranej, lecz możliwość odbioru części potencjalnej wygranej. Opcję zaznacza się podczas dodawania zdarzeń carry out kuponu na stronie i w aplikacji.

Na Jakie Zakłady Najczęściej Wygrywają Gracze?

Po zapoznaniu się z całością artykułu możemy dojść carry out wniosku, że budowanie dyscypliny w zakładach sportowych jest kluczowym czynnikiem, który przyczynia się do osiągania sukcesu. Opracowanie w?a?ciwej strategii, skoncentrowanie się na planowaniu finansowym oraz analizie statystyk to nieodłączne elementy udanej przygody watts zakładach sportowych. Niezależnie od wybranej strategii i preferowanego sposobu obstawiania zakładów, warto pamiętać o systematyczności, dyscyplinie” “oraz bieżącej wiedzy um wydarzeniach sportowych.

 • Pierwszym krokiem w rozpoczęciu gry na Betclic jest rejestracja em stronie internetowej platformy.
 • Warto wiedzieć, że operatorzy oferujący zakłady sportowe stale oferują też bonusy bukmacherskie.
 • Oczywiście, company innego złożyć po prostu zakład bukmacherski, a co innego zagrać taki kupon, który gwarantuje wygraną.
 • Zamiast tego, zastosuj systematyczne podejście, oparte na analizach, statystykach i własnym doświadczeniu.

Aby zarejestrować się na stronie Unibet, wystarczy kliknąć przycisk „Zarejestruj się” i uzupełnić wymagane informacje w formularzu”” ““rejestracyjnym. Instrukcjami, aby utworzyć konto i zacząć korzystać z usług zakładów i habgier Unibet. Unibet proponuje platformę pokera on-line, odpowiadającą zainteresowaniom graczy karcianych. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa t grze hazardowej dla osób poniżej something like 20. Oczywiście wiele zależy od podejścia samego klubu – rozgrywki pucharowe to zawsze kwestia mentalności.

System Kelly’ego

Także będziesz mógł wybierać spośród większej ilości okazji carry out obstawiania. Ci, którzy grają wiedzą jednak, że gdyby company tydzień osiągali 5% zysku w ciągu sezonu zarobiliby mnóstwo pieniędzy. Czasem masz 68% skuteczności, czasem 50%, a czasem tylko 35%. Rzeczywistość jest taka, że jeśli uda ci się utrzymać wskaźnik skuteczności na poziomie przynajmniej 55% w długim okresie czasu, będziesz zarabiał pieniądze. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że ten scenariusz jest matematycznie mało prawdopodobny, ale najwięcej ile możesz stracić w jednej rundzie to początkowy kapitał.

 • Bez solidnych podstaw wiedzy trudno będzie podejmować trafne typy bukmacherskie.
 • Jeśli wybierzesz bukmachera bonusem na start, zadbaj o in order to, aby uzyskać grunzochse najwięcej darmowej kasy z bonusów.
 • Dlatego też właściwe przygotowanie perform tematu pomoże wam ograć bukmachera online.
 • Unikanie najczęstszych błędów początkujących typerów i actually korzystanie z with regard to bukmacherskich to kolejny sposób na ulepszenie strategii obstawiania.
 • By jednak być naprawdę skutecznym, nale?y prezentować wysoką skuteczność i wiedzieć, yak dzielić stawki, company potrafi być frustrujące oraz czasochłonne.

Przed wybraniem kursu i danego zakładu musi wskazać z którego konta pobrane będą środki. W niektórych przypadkach, oferty specjalne można typować jedynie ze środków depozytowych. Podpowiedzi” “watts obstawianiu mogą stanowić typy profesjonalnych typerów, porady bukmacherskie we opinie ekspertów sportowych. Natomiast przeszkodą t wygrywaniu, może być typowanie pod wpływem emocji lub całkowicie na ślepo. Oczywiście takie wygrane też się zdarzają, ale ryzyko przegranej jest zdecydowanie większe.

I was born of a different breed, the crazy kind who embraces the idea that humans are limitless; the minority who loves to question the standards; the ones who dream the impossible.